Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0