Movies
Ratings
100
August RushRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0