Series
Ratings
56
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 0.5
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 3.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 1.5
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The WireRated ★ 1.5
The SopranosRated ★ 5.0