Series
Ratings
23
Narco-SaintsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5