Movies
Ratings
204
OasisRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Birds Without NamesRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0