Series
Ratings
24
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5