Movies
Ratings
559
ConfessionsRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
WetlandsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Emilia PerezRated ★ 1.5