Movies
Ratings
453
Red NoticeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Rebel RidgeRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5