Movies
Ratings
141
Extreme JobRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0