Movies
Ratings
644
FrankensteinRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0