Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 0.5