Movies
Ratings
273
Decision to LeaveRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.0