Titles you rated
Weakest BeastRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
The Disguiser.Rated ★ 3.5
The Glamorous Imperial ConcubineRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 3.0
Tantei Gakuen QRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Bambino!Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5- 사무라이 하이스쿨Rated ★ 1.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5