Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- 러브: 트랙 - 러브호텔Rated ★ 4.0
- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- Dog Days of SummerRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 2.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0