Movies
Ratings
94
Se7enRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 2.5