Movies
Ratings
266
Battle of JangsariRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Beauty WaterRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
The PatriotRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
RadiusRated ★ 3.5
Days of WrathRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0