Series
Ratings
271- Manhattan Love StoryRated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5- HelixRated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 4.5
Ally McBealRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 4.5
Royal PainsRated ★ 2.5
Royal PainsRated ★ 3.0
Royal PainsRated ★ 3.0
Royal PainsRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
MediumRated ★ 3.5
MediumRated ★ 3.5
MediumRated ★ 3.5
MediumRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
MediumRated ★ 4.0