Series
Ratings
63- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
The UndoingRated ★ 3.5
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Top BoyRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
EricRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5