Series
Ratings
256
You and Everything ElseRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The AuditorsRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Welcome to SamdalriRated ★ 0.5
VigilanteRated ★ 3.0