Series
Ratings
21
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
New HeartRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 2.0