Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5