Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5