Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Love Better Than ImmortalityRated ★ 3.5
American GodsRated ★ 2.0