Movies
Ratings
19
Step Up 3DRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0