Series
Ratings
29
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0