Series
Ratings
409
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5