Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0