Titles you rated
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0