Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0