Series
Ratings
11
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5