Series
Ratings
137- The Grottoes Corridor of ChinaRated ★ 3.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 음악기행Rated ★ 3.5
The BorgiasRated ★ 3.5
Picnic at Hanging RockRated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
VictoriaRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 3.5
The Last CzarsRated ★ 2.5
Blood, Sex & RoyaltyRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0