Series
Ratings
44
Drinking SoloRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0