Series
Ratings
10
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5