Series
Ratings
13
Legend of Fu YaoRated ★ 0.5
Love Is SweetRated ★ 0.5
Intense LoveRated ★ 0.5
Detective LRated ★ 0.5
Cross FireRated ★ 0.5
The Killing of Three Thousand CrowsRated ★ 0.5
Gank Your HeartRated ★ 0.5
Word of HonorRated ★ 0.5
The UntamedRated ★ 0.5
Douluo ContinentRated ★ 0.5
The legend of FeiRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 1.0