Movies
Ratings
244
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero TaisenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Kamen Rider Decade: All Riders vs. Dai-ShockerRated ★ 2.5
JawsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 1.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Chou Kamen Rider Den-O & Decade Neo Generations: The Onigashima WarshipRated ★ 2.5
Gintama on Theater 2D: Kintama ArcRated ★ 4.5
ForevergreenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Spirited Away: Live on StageRated ★ 5.0