Series
Ratings
103
Jeong Do JeonRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 0.5
Street Woman FighterRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 2.5