Series
Ratings
153
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.0
- Love AttackRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0