Series
Ratings
24
Doona!Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Touch Your HeartRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 5.0
See You in My 19th LifeRated ★ 5.0
BITCH X RICHRated ★ 5.0
King the LandRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 5.0
Neighborhood StoryRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Penguins: Spy in the HuddleRated ★ 5.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0