Movies
Ratings
35
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5- LadybugRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5