Series
Ratings
38- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Dead Boy DetectivesRated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
All Hail King JulienRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Skam Season 1Rated ★ 4.5