Series
Ratings
63
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
Fairy Tail 100 Years QuestRated ★ 2.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
JinRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.5