Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
House of GuinnessRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lost You ForeverRated ★ 3.0
KaosRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Eyes of WakandaRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Perfect MatchRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0