Titles you rated
Finding DoryRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5