Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5