Series
Ratings
159
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
PluribusRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen SpecialRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The WitcherRated ★ 3.5