Series
Ratings
18
Be MelodramaticRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0