Series
Ratings
235- AjinRated ★ 3.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 2.5- 사실 나는Rated ★ 2.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.0
CitrusRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5- おかしなガムボールRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0