Movies
Ratings
84
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0