Series
Ratings
11
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Tower of SandRated ★ 2.5- One Week FriendsRated ★ 1.0