Series
Ratings
11- 태풍상사Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5